0322 457 23 27

BENELUX & PARIS TURU

BENELUX & PARIS TURU

 

 

BENELUX & PARIS (Flex)

 

 

TUM TURKİYE DEN ve KIBRIS TAN İC HAT BAĞLANTI DAHİL!***

 

1 Gun ISTANBUL - AMSTERDAM

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.30 da hazır bulunma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK 6041 sefer sayılı ucuşu ile 11:40 daAmsterdam a hareket ve 13:20 de varışın ardından havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuzle Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Cicek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dunyaca unlu elmas fabrikası gorulecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek Kanal turuna (15 Euro)katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2. Gun AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız yarım gun ekstra olarak duzenlenecek Marken&Volendemturu (55Euro) ve / veya Hollanda Trio turuna (55 Euro) katılabilirler. MarkenVolendam turumuzda; eski balıkcı kasabası olan Volendam da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra kucuk bir ada olan Marken i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag ı goreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

3. Gun AMSTERDAM -BRUKSEL

Sabah kahvaltının ardından Bruksel e hareket ve panoramik Bruksel şehir turu.Turumuzda Kraliyet Sarayı, Cin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gorulecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimizekstra olarak duzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (55Euro). Dantel ve goblenleri ile unlu bu şirin ortacağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri nin enfes manzarasını gorme fırsatı bulacağız.Tur sonrası otelinize transfer.Geceleme otelinizde.

 

4. Gun BRUKSEL-LUKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ardından Luksemburghareket ve panoramik Luksemburg şehir turu.Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dukler sarayı gorulecek yerler arasındadır.Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek olan Remich& Schengen turu (35 Euro) Turun ardından Bruksel e donuş serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

5. Gun BRUKSEL - PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris e hareket, varışa istinaden panoramik şehir turu . Turumuzda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı(Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, parfum muzesi gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.

 

6. Gun PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam gunluk turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak.Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunleri ve saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, StMichel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olanRomantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde

 

7. Gun PARİS

Sabah kahvaltısıveserbestzamanArzuedenkonuklarımızrehberiniztarafındanekstraolarakorganizeedilebilecekolanDisneylandturumuza (100 Euro), Louvre ve Versaillesturuna (150 Euro) katılabilirler.

 

8. Gun PARİS- ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından havalimanına transfer ve Atlasjet Havayollarının KK 6034 sefer sayılı ucuşu ile ile 14.30 da İstanbul a ucuş ve 20.05 de Ataturk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Avantajlı ekstra geziler ( 1 )Kanal turu (15 Euro) + Remich & Shengen turu (35 Euro) +Paris by night (35 Euro)

+ Brugge turu (55 Euro) =140 Euro yerine80 Euro

Avantajlı ekstra geziler ( 2 )Kanal turu (15 Euro) + Remich & Shengen turu (35 Euro) +Paris by night (35 Euro) +

Brugge turu (55 Euro) + Marken & Volendam (55 Euro) + Hollanda Trio (55 Euro) + Paris İkonlar (80 Euro) + Disneyland (100 Euro)

=430 Euro yerine300 Euro
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis