0322 457 23 27

DOĞU KARADENIZ TURU

DOĞU KARADENIZ TURU

 

DOĞU KARADENİZ'İN TÜM GÜZELLİKLERİNİ BİZİMLE KEŞFEDİN…

 

1.GÜN: 18.00 DE İSTASYON ÖNÜNDE BULUŞMA VE 18.30’ DA HAREKET. YOL GÜZARGAHIMIZ, KAYSERİ, ÇORUM ÜZERİNDEN AMASYA’ YA HAREKET.

2.GÜN: SABAH SAATLERİNDE ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA’YA VARIŞ. YEŞİLIRMAK KIYISINDA SIRALANMIŞ YALIBOYU EVLERİ ARASINDA KISA VE GİZMELİ YÜRYÜŞÜMÜZE BAŞLAMADAN ÖNCE BEYOĞLU RESTURANT SABAH KAHVALTIMIZI(EKSTRA) ALIYORUZ. KAHVALTIDAN HEMEN SONRA AMASYA’NIN TARİHİ EVLERİ, KAYA MEZARLARI, AMASYA GENELGE ANITI, BEYAZIT KÜLLİYESİ, AMASYA MÜZESİ GEZECEĞİMİZ NOKATALAR ARASINDA. AMASYA’YI GERİDE BIRAKIP SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ. MİLLİ MÜCADELENİN SEMBOL ŞEHRİNDE ATATÜRK ANITININ GÖRÜLMESİ ARDINDAN, BANDIRMA VAPURUNUDA ZİYARET EDİP, ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN TERME’YE HAREKET EDİYORUZ. MEŞHUR KARADENİZ PİDESİNİN LEZETTİNİ TATTIKTAN SONRA KARADENİZ’ İN ŞİRİN İLÇESİ OLAN ÜNYE’ YA VARIŞ VE FOTOĞRAF MOLASINDAN SONRA FATSA YALÇIN OTELİMİZE YERLEŞME VE GECELEME.

3.GÜN: SABAH OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ SABAH KAHVALTI SONRASI ORDU’YA HAREKET. ORDU MERKEZDE BOZTEPEYE TELEFERİK İLE KEYİFLİ BİR YOLCULUK YAPIYORUZ. ORDU’DAN GİRESUNA HAREKET EDİYORUZ GİRESUNDA KALE ZİYARETİMİZ ARDINDAN TRABZONA HAREKET EDİYORUZ. SAAT 14.00’ DE AKÇABAT’TA ÖĞLE YEMEĞİ (NİHAT USTANIN YERİNDE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA SÜRMENEDE BULANAN İKİÇAY FABRİKASINDA ÇAY HAKKINDA BİLGİ VE ÇAY İKRAMI SONRASINDA DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ ÇAY ALIŞVERİŞİ YAPABİLİR. SONRASINDA UZUNGÖLDE BULUNAN GRAND SİS OTELE HAREKET VE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

4.GÜN: SABAH KAHVALTI SONRASI UZUNGÖLE YAKLAŞIK 2 SAATLİK SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DİLEYENLER GÖL ETRAFINDA YÜRÜYÜŞ YAPABİLİR, DİLEYENLER BİSİKLETE BİNEBİLİR. ZAMAN BİTİMİNDE UZUNGÖLDEN AYRILIYORUZ.YOL ÜZERİNDE KİREMİTLİ KÖPRÜDE FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ.DİLEYENLER KARADENİZİN ÖZEL BALLARINDAN SATIN ALABİLİR..  ARDINDAN YEŞİLİN HER TONUNU AYRI GÜZELLİKTE SEYREDEBİLECEĞİMİZ AYDER YAYLASINA HAREKET EDİYORUZ. FIRTINA DERESİNİN ÇOŞKUN AKIŞINI SEYREDEREK ÖĞLE YEMEĞİMİZİ RESTURANTIMIZDA ALIYORUZ YÖREYE ÖZEL ALABALIK, MUHLAMA, LAZ BÖREĞİ, MISIR EKMEĞİ GİBİ YÖRESEL LEZEETLERİ OLUŞAN ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALIYORUZ. YEMEK SONRASINDA TULUM İLE HORON OYNUYORUZ. SONRASINDA AYDER YAYLASINDA MEŞHUR GELİN TÜLU ŞELALESİNİN GÖRÜLMESİNDEN AYDERDE BULUNAN SERENDER OTELE YERLESME, AKŞAM YEMEĞİ KONAKLAMA.

5.GÜN: sabah kahvaltımızı aldıktan sarp sınır kapısına HAREKET. GÜMRÜK İŞLEMLERİ sonraSI Gürcistan Batuma giriş yapıyoruz. Sınır kapısından başlayıp kilometrelerce uzayan gonio plajlarını GÖRÜYORUZ. ST ANDREW HEYKELİ VE SARP ŞELALESİ FOTOĞRAF MOLASI ARDINDAN. ECDAT YADİGÂRI GÖNYE KALESİ, MEDEA HEYKELİ (ALTIPOST),POSEDİON HEYKELİ, OPERA BİNASI, AVRUPA MEYDANI, BATUM LİMANI BULVAR BÖLGESİNİ REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE GEZİYORUZ SERBEST ZAMAN ARDINDAN BATUM GEZİMİZ TAMAMLIYORUZ. GÜMRÜK İŞLEMLERİ ARDINDAN TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ ARDINDAN HOPADA BULUNAN PERONTİ otelE giriş AKŞAM YEMEĞİ, EĞLENCE VE KONAKLAMA.

6.GÜN: sabah kahvaltımızı ALDIKTAN SONRA TRABZONA HAREKET. TRABZONDA ATATÜRK KÖŞKÜ VE AYASOFYA ZİYARETİMİZ ARDINDAN. SÜMELA MANASTIRINIZ ZİYARET İÇİN MAÇKA’YA DOĞRU KEYİFLİ YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR. MANASTIR GEZİMİZ ARDINDAN ZİGANA YAYLA KENTE HAREKET EDİYORUZ. ZİGANA GÜMÜŞ KAYAK MERKEZİNDEKİ OTELİMİZE GİRİŞ YERLEŞME VE AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE EĞLENCE.

7.GÜN: SABAH KAHVALTI ALDIKTAN SONRA ZİGANA DAĞINDAN TORULA VARIŞ VE SARKIT, DİKİT VE SUTUNLARIYLA DÜNYANIN EN ZENGİN MAĞRALARINDAN BİRİ OLAN KARACA MAĞRASINI GEZİYORUZ ARDINDAN GÜMÜŞHANE, ERZİNCAN, SİVAS, KAYSERİ GÜZARGAHINDAN ADANA’ YA DÖNÜŞ. BİR BAŞKA SCHOOL TRAVEL ORGANİZASYONDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE VEDALAŞIYORUZ.

TUR ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLER                             TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM                                     * ÖĞLE YEMEKLERİ

* 5 GECE KONAKLAMA                                                   * MİNİBÜS ÜCRETLERİ

* 5 SABAH KAHVALTILARI                                              * MÜZE VE ÖREN YERLERİ ÜCRETİ

* 5 AKŞAM YEMEKLERİ                              

* SCHOOL TRAVEL REHBERLİK ve refakati

 

* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR VE SEYAHAT SİGORTASI

    


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis