0322 457 23 27

ULUDAĞ-ESKİŞEHİR

ULUDAĞ-ESKİŞEHİR

18-20 OCAK           26-27 OCAK

1 GECE KONAKLAMALI

ULUDAĞ-ESKİŞEHİR

Konaklama: 5* Eskişehir Anemon Otel

1.GÜN:(Uludağ)

Gece yolculuğumuzun ardından gözümüzü pisti ve eğlencesi meşhur ULUDAĞ’da açıyoruz. Gün boyu Uludağ’dayız daha sonra Eskişehir’e hareket ediyoruz.Porsuk Çayı gezimizi tamamladıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeğimiz Anemon Otel.
(Dileyen misafirlerimiz otelin kapalı yüzme havuzu, sauna ve hamamından yararlanabilirler.)


2.GÜN: (Odun Pazarı, Balmumu Heykel Müzesi,Sazova Park)

İlk noktamız olan Yılmaz Büyükerşen tarafından yapılan yaklaşık 160 balmumu heykelinden oluşan Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz. Sonrasında  güzel dakikalar geçireceğimiz Odun Pazarı Evleri içinde bulunan Kurşunlu Külliyesi, Cam Eserler Müzesi, Lületaşı Müzesi ve Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerimizi yapıyoruz. Son olarak Sazova Park’a gidiyoruz. Park içinde Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum’u geziyoruz. Turumuzu burada tamamlayıp bir sonraki turlarımızda  tekrar görüşmek dileğiyle dönüş  yolculuğumuza başlıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

Lüks araçla ulaşım, Araçta alınan sıcak-soğuk ikramlar, 1 Gece otelde Yarım Pansiyon konaklama, Otelde alınacak olan 1 akşam yemeği  ve 1  sabah kahvaltısı, Rehberlik hizmeti,Koltuk ve seyahat sigortası, School Travel / Adana Gezi Otobüsü Refakat Hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR HİZMETLER:

Müze ve Ören Yeri giriş  ücretleri, 1. Gün sabah kahvaltısı, Öğle yemekleri, Tüm kişisel harcamalar. (Balmumu Heykel Müzesi: 5-10 TL, Sazova Parkı: 5 TL)

**Rehber, hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapabilir.

 

 

Hareket Yeri: ADANA İSTASYON MEYDANI
Hareket Saati: 22:00
Hareket Günü: CUMA
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis